Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego

Przelew bankowy staje się na rynku pożyczkowym coraz bardziej przestarzałym sposobem sprawdzania tożsamości klienta. Jego miejsce wypierają metody weryfikacji natychmiastowej, m.in. Kontomatik i Instantor. Dzięki nim pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego można uzyskać nawet w kilka minut.

Nowoczesne systemy weryfikacji danych

Aby uzyskać pożyczkę przez internet, nie musisz potwierdzać swojej tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Możesz wybrać alternatywną metodę, polegającą na udzieleniu specjalnej aplikacji (np. Kontomatik, Instantor) jednorazowej zgody na sprawdzenie twoich danych w banku, w którym masz konto. Dzięki temu proces weryfikacji wnioskodawcy zostanie przeprowadzony natychmiastowo, bez niepotrzebnego oczekiwania na wykonanie przez ciebie przelewu, zrealizowanie transakcji przez bank i zaksięgowanie wpłaty na rachunku pożyczkodawcy, który dopiero wtedy będzie mógł porównać dane klienta widniejące na przelewie z danymi podanymi przez niego we wniosku pożyczkowym.

Oprócz weryfikacji twojej tożsamości aplikacje typu Kontomatik czy Instantor mogą również ułatwić pożyczkodawcy ocenę twojej zdolności kredytowej, na podstawie przeanalizowanej historii transakcji twojego konta z ostatnich 12 miesięcy (porównania odnotowanych na rachunku przychodów i wydatków). Tak przeprowadzona ocena zdolności kredytowej jest wydawana błyskawicznie, ponieważ jest dokonywana przez algorytm, bez udziału konsultanta.

Jak uzyskać pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego?

Podczas wnioskowania o pożyczkę, wybierz Kontomatik lub Instantor jako metodę weryfikacji danych, udzielając zgody na przetwarzanie twoich danych w wybranym zakresie. W kolejnym kroku zaloguj się do swojego konta bankowego przez platformę wskazaną w procesie wnioskowania o pożyczkę. I tyle. Nie musisz wykonywać żadnych przelewów, a na twoim koncie nie muszą być zaksięgowane żadne środki.

Wybrana aplikacja sprawdzi dane twojego konta, na których weryfikację wydałeś przyzwolenie, a następnie wygeneruje raport dla instytucji pożyczkowej, z którego pożyczkodawca dowie się, czy jesteś tą osobą, za którą się podajesz i czy posiadasz zdolność kredytową.

Gdzie dostać pożyczkę bez przelewu weryfikacyjnego?

Wśród instytucji finansowych umożliwiających uzyskanie pożyczki bez konieczności wykonywania przelewu weryfikacyjnego znajdują się m.in.: