Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Modna Pożyczka – informacje i opinie

12345
Modna Pożyczka

O firmie pożyczkowej

Modna Pożyczka to marka należąca do coraz prężniej działającej na naszym rynku firmy Aventus Group Sp. z o.o., która rozwija w naszym kraju coraz więcej projektów związanych z pożyczkami pozabankowymi. Firma prowadzi także ekspansję w różnych częściach Europy i obecna jest na Łotwie, Litwie, Gruzji, a także w Czechach. Nazwa marki Modna Pożyczka już wskazuje, do jakiej grupy klientów jest kierowana oferta. To przede wszystkim kobiety, osoby interesujące się modą i śledzące najnowsze trendy. To klientki, które cenią sobie markowe ubrania i chętnie po nie sięgają. Modna Pożyczka ma być więc tak naprawdę wsparciem w zakupach. Dzięki pożyczce modna pani zawsze będzie mogła sięgnąć po najnowsze kreacje, które obowiązują w danym sezonie. Modna Pożyczka jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

Oferta pożyczek w Modna Pożyczka

Skoro Modna Pożyczka ma być przede wszystkim wsparciem w zakupach dla modnej kobiety, w ofercie nie znajdziemy pożyczek na bardzo wysokie kwoty. Pierwsza pożyczka jest dostępna w wysokości do 1 000 zł na okres 15 lub 30 dni. Jej koszt to tylko 10 zł. Gdy spłacimy pożyczkę w terminie, możemy od razu wnioskować o kolejną i to już na wyższą kwotę. Maksymalnie pożyczymy tam 4 000 zł na 45 dni. Co prawda nie kupimy za to najnowszej torebki światowej sławy projektanta, ale już mocno podbudujemy nasz budżet zakupowy. Oferta jest skierowana do osób, które ukończyły co najmniej 21 lat, ale mają nie więcej niż 73 lata. Pożyczkobiorca nie może posiadać żadnych zaległych zobowiązań i nie może figurować w rejestrach dłużników.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Modna Pożyczka?

Modna Pożyczka umożliwia szybkie zaciągnięcie pożyczki za pośrednictwem komputera lub smartfonu. Najpierw należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty, a potem konieczne jest wypełnienie wniosku. Podajemy tam nasze dane osobowe, informacje na temat zatrudnienia i wysokości dochodu, a także adres e-mail, numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Kolejny etap to potwierdzenie tożsamości. W tym celu należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza. Potem wystarczy już tylko poczekać na decyzję pożyczkodawcy. Jeśli będzie pozytywna, pieniądze z pożyczki zostaną przelane na nasze konto bankowe, które podaliśmy w formularzu rejestracyjnym.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Modna Pożyczka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaModna Pożyczka
Adres wwwhttps://modnapozyczka.pl/
Marka istnieje od2015-07-30
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota pożyczki60000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki72 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaKRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
Alsentra Sp. z o.o.