Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

SOLVEN Finance – informacje i opinie

12345
SOLVEN Finance

O firmie pożyczkowej

Solven to firma pożyczkowa, która siedzibę ma w Szczecinie i opiera swoją działalność na polskim kapitale. Ta marka zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek, oferując klientom atrakcyjne warunki i przejrzyste zasady. Solven prowadzi działalność wyłącznie przez internet, w związku z tym wszystkie formalności możemy załatwić online.

Oferta pożyczek w Solven

Solven oferuje pożyczki w wysokości od 300 do 5 000 zł. Okres spłaty wynosi od 1 do 30 dni. Obecnie firma nie oferuje promocyjnej pierwszej pożyczki, jak robi to często konkurencja. Pożyczkodawca sugeruje, aby nowi klienci nie pożyczali więcej niż 1 400 zł. Należy jednak podkreślić, że ostateczna kwota udzielanej pożyczki jest określana po indywidualnej analizie wniosku pożyczkobiorcy. Dodatkowo firma, za niską opłatą, oferuje swoim klientom możliwość odroczenia spłaty zobowiązania o 7, 14 lub 30 dni. Opłata za przedłużenie terminu spłaty zależy od parametrów pożyczki.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Solven?

Najpierw należy wejść na stronę Solven, gdzie za pomocą wygodnych suwaków określa się kwotę pożyczki i termin spłaty zobowiązania. Następnie trzeba wypełnić formularz, w którym wpisuje się dane osobowe, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego. Po wysłaniu formularza przesyłana jest na telefon wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać po zalogowaniu się do serwisu. W panelu klienta pojawi się kwota pożyczki, o jaką możemy wnioskować oraz warunki umowy. Teraz można już wypełnić wniosek o pożyczkę. Należy w nim podać miejsce zamieszkania, numer konta bankowego, na który zostaną przelane pieniądze z pożyczki oraz dane dotyczące dochodu i zatrudnienia. Kolejny krok to weryfikacja klienta. Można jej dokonać za pomocą przelewu lub poprzez bezpieczne zalogowanie się do swojego konta bankowego z aplikacji serwisu. Po pozytywnym przejściu procesu weryfikacyjnego i po pozytywnej decyzji pożyczkowej pieniądze zostaną przelane na konto pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Solven mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 18 do 76 lat. Wnioskodawcy muszą posiadać stały dochód i nie mogą figurować w rejestrach dłużników, jak na przykład BIG InfoMonitor S.A czy KRD. Solven nie wymaga od klientów przesyłania żadnych dokumentów, wystarczy wypełniony wniosek i weryfikacja.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę Solven?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSOLVEN Finance
Adres wwwhttps://solven.pl/
Marka istnieje od2014-09-28
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy76 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki8000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąSOLVEN Finance Sp. z o.o.