Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

LEWpozyczka – informacje i opinie

12345
LEWpozyczka

O firmie pożyczkowej

Lew Pożyczka to nowa marka na polskim rynku pożyczek pozabankowych, ale jej właściciel to dobrze znana instytucja w branży finansowej. Mowa tu o firmie Aventus Group Sp. z o.o., która jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej, a do tego działa na rynku pożyczek pozabankowych już od 2012 roku. Obecnie spółka pożycza pieniądze w sześciu krajach Europy, wszędzie odnosząc sukcesy. Tajemnica tej firmy tkwi w elastyczności oferty i w jej dużej przystępności. Dodatkowo pożyczkodawca jest członkiem Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych i kieruje się jego kodeksem etycznym, a także figuruje w Rejestrze Firm Pożyczkowych. Spółka posiada certyfikaty Rzetelna Firma i Firma Wiarygodna Finansowo.

Oferta pożyczek w Lew Pożyczka

Lew Pożyczka to przede wszystkim oferta szybkiej pożyczki krótkoterminowej na nieprzewidziane wydatki, jak remont, zakup sprzętu AGD/RTV czy wyjazd na wakacje. Można tam pożyczyć od 200 do 3 000 zł z okresem spłaty od 10 do 30 dni. Należy podkreślić, że pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest nie tylko darmowa, ale również od razu możemy pożyczyć maksymalną kwotę, nie ma tam żadnych ograniczeń. Z oferty Lew Pożyczka mogą skorzystać klienci, którzy ukończyli co najmniej 19 lat, ale nie przekroczyli 73 lat. Takie osoby muszą także posiadać polskie obywatelstwo i stałe zatrudnienie. Dodatkowo nie mogą mieć żadnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań i nie mogą figurować w rejestrach dłużników.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Lew Pożyczka?

Lew Pożyczka to zobowiązania, które mają być zaciągane szybko i łatwo. Dlatego wszystkie formalności załatwimy bez problemu online. Na stronie www pożyczkodawcy należy wybrać wysokość pożyczki i termin jej spłaty, a następnie trzeba wypełnić wniosek. Podajemy tam dane osobowe, informacje na temat zatrudnienia i wysokości uzyskiwanych dochodów, a także adres e-mail, numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Trzeba jeszcze potwierdzić dane, wykonując przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza. Dokładne wskazówki otrzymamy w wiadomości e-mail i SMS. Kilka minut później powinniśmy otrzymać decyzję o przyznaniu pożyczki lub odpowiedź negatywną. W przypadku pozytywnej odpowiedzi pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy najszybciej jak to możliwe.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Lew Pożyczka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaLEWpozyczka
Adres wwwhttps://lewpozyczka.pl/
Marka istnieje od2017-04-19
Minimalny wiek pożyczkobiorcy19 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki3300 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki200 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki3300 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
PIXO Sp. z o.o.