Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Net Gotówka – informacje i opinie

12345
Net Gotówka

O firmie pożyczkowej

Właścicielem serwisu pożyczkowego NetGotówka jest polska firma Net Gotówka Sp. z o.o., która ma siedzibę w Warszawie. Spółka ma duże doświadczenie na rynku finansowym i jest wiarygodnym podmiotem gospodarczym. Net Gotówka jest członkiem Związku Pracodawców Warszawy i Mazowsza, może pochwalić się certyfikatem Firma Wiarygodna Finansowo, a także certyfikatem Rzetelna Firma. Serwis NetGotówka stawia na dużą szybkość i prostotę udzielania pożyczek pozabankowych, kierując swoją ofertę do tych klientów, którzy nie mają czasu na długie formalności przy pożyczaniu pieniędzy. Filozofią tego pożyczkodawcy jest podchodzenie do każdego klienta indywidualnie.

Oferta pożyczek w NetGotówka

Platforma NetGotówka ma w swojej ofercie zarówno klasyczne chwilówki, jak i pożyczki ratalne. Od razu trzeba podkreślić, że ten pożyczkodawca nie udziela darmowych pożyczek. W przypadku szybkich pożyczek krótkoterminowych nowy klient może pożyczyć do 1 400 zł na okres od 2 do 6 tygodni. Gdy ta pożyczka zostanie spłacona w terminie, w kolejnej można już wnioskować o maksymalnie 2 200 zł. Jeśli ktoś potrzebuje jednak większej gotówki, może skorzystać z oferty pożyczki ratalnej. W tym przypadku można pożyczyć do 4 000 zł, a okres spłaty wynosi od 3 do 12 miesięcy. Obydwa rodzaje pożyczek są dostępne dla klientów, którzy ukończyli 18 lat. NetGotówka nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o maksymalny wiek pożyczkobiorcy.

Jak zaciągnąć pożyczkę w NetGotówka?

Aby zaciągnąć pożyczkę w NetGotówka, należy na stronie głównej serwisu wybrać za pomocą suwaków kwotę pożyczki i okres jej trwania. Potem klikamy przycisk „Pożyczam”. Kolejny krok to wypełnienie wniosku o pożyczkę, w którym należy podać dane osobowe, adres zameldowania, wykształcenie i rodzaj zatrudnienia. Należy także załączyć w pliku PDF wyciąg z konta z ostatniego miesiąca, potwierdzający wynagrodzenie. Konieczne będzie również podanie numeru telefonu i konta bankowego. Następny etap to wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. Stali klienci mogą się od razu zalogować do swojego konta w serwisie NetGotówka. O pozytywnej decyzji pożyczkowej zostaniemy poinformowani w wiadomości SMS i e-mail. Pieniądze dotrą do nas w ciągu kilkunastu minut pod warunkiem, że to dzień powszedni w godzinach 8:00-19:00. W innym przypadku może to potrwać nieco dłużej.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w NetGotówka?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaNet Gotówka
Adres wwwhttps://netgotowka.pl/
Marka istnieje od2014-01-14
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki600 zł
Maksymalna kwota pożyczki2200 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki35 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki40 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK
Przedsiębiorstwa powiązane z markąNet Gotówka Sp. z o.o.