Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Rata na plus – informacje i opinie

12345
Rata na plus

O firmie pożyczkowej

Ratanaplus.pl to internetowy pośrednik pożyczkowy, który należy do grupy Aventus. Firma ma siedzibę w Białymstoku. Na polskim rynku marka działa już od 2012 roku i pośredniczy w udzielaniu pożyczek ratalnych. Swoją działalność opiera na całodobowej obsłudze, indywidualnym podejściu do klienta oraz na bezpieczeństwie. Korzysta także z nowoczesnych technologii przy obsłudze pożyczkobiorców. Ratanaplus.pl wyróżnia się na rynku wysoką liczbą klientów – 200 tys. i dużą ilością udzielnych pożyczek – 300 tys.

Oferta pożyczek w Ratanaplus.pl

Serwis Ratanaplus.pl w ofercie posiada pożyczki w kwocie od 600 do 5 000 zł z możliwością rozłożenia na raty od 2 do 12 miesięcy. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel. Za dodatkową opłatą firma oferuje swoim klientom możliwość jednokrotnego przedłużenia terminu spłaty oraz refinansowania pożyczki. Zobowiązanie refinansujące jest udzielane przez podmiot współpracujący z firmą Ratanaplus.pl.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ratanaplus.pl?

Firma Ratanaplus.pl funkcjonuje jedynie w internecie. Ma to dobre strony, ponieważ wszystkie formalności można załatwić online. Po wejściu na stronę www musimy wybrać kwotę pożyczki oraz ilość rat. Kalkulator od razu wyliczy nam całkowity koszt zobowiązania oraz wysokość raty miesięcznej. Następnie musimy wypełnić formularz rejestracyjny. Należy tam podać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Kolejny krok to weryfikacja danych. Możemy jej dokonać za pomocą przelewu na symboliczną kwotę 1 grosza lub skorzystać z Weryfikacji Natychmiastowej. W tej ostatniej opcji używa się usługi Kontomierz, w której ekspresowo i bez dodatkowych opłat można potwierdzić dane podane w formularzu rejestracyjnym. Po prawidłowo przeprowadzonej weryfikacji należy poczekać na decyzję pożyczkową. Otrzymujemy ją na adres e-mail lub w wiadomości SMS na telefon. Jeśli jest pozytywna, pieniądze zostają przelane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w Ratanaplus.pl mogą się ubiegać wyłącznie osoby posiadające obywatelstwo polskie i będące w wieku od 21 do 73 lat. Dodatkowo wnioskodawcy muszą być zatrudnieni lub posiadać stały dochód z innego źródła. Pożyczkobiorca nie może również mieć opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ratanaplus.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaRata na plus
Adres wwwhttps://www.ratanaplus.pl/
Marka istnieje od2017-04-04
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki2 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
TUSUMI Sp. z o.o.
ARENA Finance Sp. z o.o.