Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

pożyczka plus – informacje i opinie

12345
pożyczka plus

Jeśli mieścisz się w przedziale wiekowym 21 – 73 lat, jesteś zatrudniony oraz posiadasz obywatelstwo polskie, możesz się ubiegać o pożyczkę na stronie www.pozyczkaplus.pl. Co trzeba zrobić? Rejestrujesz się na stronie, potwierdzasz Indywidualne Konto Bankowe i w przypadku pozytywnej oceny zostaje Ci wypłacona pożyczka, nawet w sobotę lub niedzielę. Po sprawdzeniu podanych danych osobowych zostaje wysłany e-mail i SMS z decyzją.

Istnieje możliwość zaciągnięcia tylko jednej pożyczki we wskazanym terminie. Okres spłaty oferowanych chwilówek wynosi maksymalnie 45 dni. Po potwierdzeniu zdolności kredytowej i uiszczeniu opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 grosza otrzymasz pierwszą pożyczkę na kwotę do 3000 zł. Jeśli jesteś zadłużony w bankach i masz negatywną ocenę zdolności kredytowej nie zostanie Ci udzielona pożyczka. Dlatego przed złożeniem wniosku musisz się zastanowić czy jesteś w stanie wywiązać się z zobowiązania na czas. Kwota kolejnych pożyczek stopniowo wzrasta do 10000 zł maksymalnie, jak również i okres spłaty z 30 do 45 dni.

Za pożyczkę spłaconą w terminie możesz otrzymać kod rabatowy do wykorzystania przy następnym pożyczeniu pieniędzy. Składając wniosek o następną pożyczkę wpisujesz kod rabatowy i możesz uzyskać większą kwotę z rabatem nawet do 50%.

Istnieje możliwość skorzystania z promocji „Pierwsza pożyczka za 10 zł” w ramach której możesz wnioskować o pożyczkę na kwotę do 2000 zł i jej koszty zostaną obniżone do 10 zł. Niniejsza promocja uwzględnia również możliwość przedłużenia terminu spłaty.

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

Nazwapożyczka plus
Adres wwwhttps://pozyczkaplus.pl/
Marka istnieje od2011-12-20
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy73 lata
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki10000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki35 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAventus Group Sp. z o.o.
TUSUMI Sp. z o.o.
ARENA Finance Sp. z o.o.