Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

PożyczkaGO – informacje i opinie

12345
PożyczkaGO

O firmie pożyczkowej

Właścicielem marki pożyczkowej PożyczkaGo.pl jest polska firma Vippo Sp. z o.o., która ma siedzibę w Warszawie. To nie jedyny pożyczkodawca w portfolio tej spółki, co sprawia, że firma ma duże i szerokie doświadczenie na rynku finansowym. Szefowie spółki podkreślają, że ich priorytetem jest bezpieczne udzielanie pożyczek oraz zapewnienie jak największej satysfakcji klientom. To właśnie motto „Bezpieczne pożyczanie” najczęściej pojawia się w serwisie PożyczkaGo.pl. Marka stawia na proste i przejrzyste warunki umowy, na minimum formalności, na jak największą dostępność usługi, łatwość i duży wpływ pożyczkobiorcy na warunki spłaty (na przykład ustalanie samemu terminu spłaty poszczególnych rat).

Oferta pożyczek w PożyczkaGo.pl

Oferta w serwisie PożyczkaGo.pl to przede wszystkim pożyczki ratalne. Można tam pożyczyć od 1 000 do 5 000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy. Nie znajdziemy tam zatem klasycznej chwilówki na krótki termin. Niestety, nie znajdziemy również pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów, do czego przyzwyczaiło nas wielu innych pożyczkodawców. Z drugiej strony nie ma ograniczenia co do wysokości pierwszej pożyczki, jak to jest często w przypadku konkurencji. Należy jednak zwrócić uwagę, że pożyczki w serwisie PożyczkaGo.pl dostępne są dla klientów, którzy ukończyli co najmniej 24 lata. Oczywiście muszą oni posiadać polskie obywatelstwo, a także nie mogą figurować w rejestrach dłużników, ale tego wymaga większość pożyczkodawców.

Jak zaciągnąć pożyczkę w PożyczkaGo.pl?

Marka PożyczkaGo.pl działa jedynie w internecie, dlatego wszystkie formalności musimy załatwić online. To oczywiście duże udogodnienie, ponieważ nie musimy wychodzić z domu, aby pożyczyć pieniądze. Najpierw za pomocą suwaków na stronie głównej należy wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty, a potem konieczna jest rejestracja. Wiąże się to z wypełnieniem formularza online, ale jest on bardzo krótki i sprowadza się do podania danych osobowych, numeru telefonu komórkowego i e-maila. Konieczne jest jeszcze wykonanie przelewu weryfikacyjnego. Pożyczkodawca chwali się, że już minutę po złożeniu wniosku o pożyczkę, otrzymamy odpowiedź o jego ewentualnej akceptacji. Pieniądze z pożyczki mogą zostać przelane w kilkanaście minut później, ale czasami zabiera to nawet 24 godziny. Wszystko zależy od tego, w jakim banku mamy konto osobiste.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w PożyczkaGo.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaPożyczkaGO
Adres wwwhttps://pozyczkago.pl/
Marka istnieje od2017-08-23
Minimalny wiek pożyczkobiorcy24 lata
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąVippo Sp. z o.o.
Business Online Sales System Sp z o.o.