Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Dopożyczka – informacje i opinie

12345
Dopożyczka

O firmie pożyczkowej

Firma pożyczkowa Dopozyczka.pl działa na rynku od 2013 roku i specjalizuje się zarówno w pożyczkach krótkoterminowych, jak i ratalnych. Właścicielem marki jest polska firma z Warszawy – Mini Money Sp. z o.o., która prowadzi również inne projekty z branży finansowej, np. serwis pożyczkowy MiniCapital.pl. Doświadczenie właściciela w branży finansowej, a także technologicznej sprawiło, że portal Dopozyczka.pl łączy w sobie nowoczesne rozwiązania z obydwu tych dziedzin, a obsługa klienta i realizacja procesu przyznawania pożyczek jest w pełni zautomatyzowana. To sprawia, że można otrzymać bardzo szybko pożyczkę bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia. Marka Dopozyczka.pl stawia także na edukację klientów, ucząc ich świadomego pożyczania pieniędzy.

Oferta pożyczek w Dopozyczka.pl

Serwis Dopozyczka.pl zachęca klientów, aby „dopożyczali online” i rzeczywiście wszystkie formalności realizowane są przez internet. Oferta tej marki jest elastyczna i szeroka, obejmując nie tylko chwilówki, ale również pożyczki ratalne. Na ofertę Dopozyczka.pl powinny zwrócić uwagę szczególnie te osoby, które poszukują darmowej, wysokiej pożyczki. Nowi klienci mogą tu pożyczyć nawet 2 000 zł bez żadnych kosztów. Minimalna kwota pożyczki to 100 zł. Pieniądze należy zwrócić po 30 lub 60 dniach, aby uniknąć prowizji. Maksymalna kwota pożyczki to 6 000 zł. Pieniądze można pożyczyć na okres od 1 do 12 miesięcy. Oferta Dopozyczka.pl może z powodzeniem konkurować nie tylko z innymi szybkimi pożyczkami, które najczęściej trzeba spłacić w ciągu 30 dni, ale również z małymi kredytami bankowymi.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Dopozyczka.pl?

Cały proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się online. Na stronie pożyczkodawcy wybiera się za pomocą suwaków kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Potem należy zarejestrować się w serwisie i wpisać we wniosku o pożyczkę dane. Następnie konieczne jest wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza z rachunku, na który zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Pożyczkodawca weryfikuje klienta w BIK i rejestrach dłużników, a po pozytywnej decyzji przelewa środki z pożyczki w kilkanaście minut na konto pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Dopozyczka.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaDopożyczka
Adres wwwhttps://dopozyczka.pl/
Marka istnieje od2015-12-03
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki6000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki12 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąMini Money sp. z o.o.