Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

SuperKasa – informacje i opinie

12345
SuperKasa

O firmie pożyczkowej

SuperKasa.pl jest serwisem internetowym, który należy do Polskiej Grupy Pożyczkowej Sp. z o.o. z Warszawy. Należy podkreślić, że SuperKasa.pl nie jest firmą pożyczkową, a jedynie pośrednikiem między klientami a pożyczkodawcami. Serwis pełni rolę agregatora specjalnie wyselekcjonowanych ofert. SuperKasa.pl gromadzi dane osób, które mogą stać się potencjalnymi klientami firm pożyczkowych i przekazuje te informacje pożyczkodawcom. Twórcy serwisu postawili na rozwiązanie, które pozwala klientom złożyć wniosek o pożyczkę, a dalszym procesem pożyczkowym zajmuje się portal, który korzysta z najnowocześniejszych technologii, umożliwiających zautomatyzowanie obsługi klienta. Oprócz tego dostępna jest od poniedziałku do piątku infolinia dla użytkowników serwisu.

Oferta pożyczek w SuperKasa.pl

Dzięki temu, że SuperKasa.pl gromadzi produkty pożyczkowe kilkunastu firm pożyczkowych, jej oferta jest bardzo szeroka i elastyczna. To oznacza, że można tam zaciągnąć zarówno klasyczną krótkoterminową chwilówkę, jak i pożyczkę ratalną. Najniższa kwota, jaką otrzymamy, to 100 zł, a najwyższa – 5 000 zł. Okres spłaty pożyczki wynosi od 1 miesiąca do 1 roku. Mimo że SuperKasa.pl zastrzega, że zbiera dane w celach informacyjnych, dokonuje jednak wstępnej weryfikacji klienta i dopiero potem przekazuje go określonej firmie pożyczkowej. Dużą zaletą tego serwisu jest to, że tak naprawdę za pomocą jednego zgłoszenia można wnioskować o pożyczkę w wielu firmach pożyczkowych jednocześnie.

Jak zaciągnąć pożyczkę w SuperKasa.pl?

Strona internetowa SuperKasa.pl nie różni się zasadniczo od serwisów klasycznych firm pożyczkowych, które działają online. Tutaj również można znaleźć dwa suwaki, za pomocą których wybiera się kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Następnie należy wypełnić wniosek o pożyczkę, w którym podaje się między innymi dane osobowe, numer telefonu i numer konta bankowego. Konieczne jest również wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Potem rozpatrywany jest wniosek, a klient weryfikowany jest m.in. w rejestrach dłużników. Gdy wniosek zostanie zaakceptowany, kilkanaście minut później pieniądze są przelewane na konto bankowe pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w SuperKasa.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSuperKasa
Adres wwwhttps://superkasa.pl/
Marka istnieje od2014-12-29
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki300 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąPolska Grupa Pożyczkowa Sp. z o.o.