Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Creditstar – informacje i opinie

12345
Creditstar

O firmie pożyczkowej

Creditstar to firma pożyczkowa należąca do Creditstar Group, która funkcjonuje na rynku międzynarodowym już od 2006 roku. W Polsce jest obecna od 2013 roku. Oprócz tego działalność prowadzi w 8 krajach europejskich, m.in. w Estonii, Finlandii, Szwecji i na Litwie. Creditstar udziela pożyczek krótkoterminowych, stawiając przede wszystkim na przystępne usługi finansowe oraz fachową i przyjazną obsługę.

Oferta pożyczek w Creditstar

Firma Creditstar w swojej ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki od 100 do 5 000 zł z terminem spłaty od 5 do 90 dni. Osoby, które nigdy nie korzystały z usług tej firmy, pierwszy raz mogą wnioskować o maksymalną kwotę do 1 500 zł z terminem spłaty od 5 do 90 dni. Creditstar nie posiada w swojej ofercie propozycji darmowej pierwszej pożyczki. Jako nowy klient, poniesiemy koszty zobowiązania, np. pożyczając 1 000 zł, po 30 dniach musimy zwrócić kwotę 1 278,22. Pożyczka jest udzielana na dowolny cel. Firma umożliwia swoim klientom dwukrotne przedłużenie terminu spłaty zobowiązania. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Creditstar?

Creditstar oferuje swoje produkty przez internet, dlatego, aby skorzystać z jej usług, należy wejść na stronę www i załatwić tam wszystkie formalności online. Najpierw trzeba wybrać kwotę pożyczki i termin jej spłaty, następnie należy uzupełnić formularz rejestracyjny. Podajemy tam dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Po wysłaniu dokumentu na adres e-mail otrzymujemy dane potrzebne do logowania. To jeszcze nie koniec formalności, ponieważ pożyczkodawca musi jeszcze potwierdzić naszą tożsamość. W tym celu trzeba wykonać przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę 1 grosza. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pożyczkowego pieniądze zostaną przelane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Creditstar mogą ubiegać się osoby pełnoletnie, które ukończyły 18 lat. Instytucja nie podaje górnego ograniczenia wiekowego. Dodatkowo potencjalny pożyczkobiorca musi posiadać stałe dochody oraz być obywatelem Polski lub dysponować kartą stałego pobytu w naszym kraju. Ważne również, aby osoba wnioskująca o pożyczek nie posiadała opóźnień w spłacie innych zobowiązań i nie widniała w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Creditstar?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaCreditstar
Adres wwwhttps://www.creditstar.pl/
Marka istnieje od2012-03-16
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki250 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki3 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąCreditstar Poland Sp. z o.o.