Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Cashalot – informacje i opinie

12345
Cashalot

O firmie pożyczkowej

Cashalot.pl to marka, która należy do bardzo dobrze znanej na polskim rynku finansowym firmy Via SMS Group, działającej w wielu europejskich krajach już od 2009 roku. Ten pożyczkodawca zawitał do Polski w 2011 roku, a już w 2012 roku otrzymał nagrodę w kategorii „Przyjazna Pożyczka”. Cashalot.pl to kolejna marka w portfolio Via SMS Group. Warto dodać, że pożyczkodawca ten jest jednym z założycieli Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co dodatkowo potwierdza wiarygodność tej firmy pożyczkowej. Marka stawia na maksymalne skrócenie procesu pożyczkowego i propaguje odpowiedzialne pożyczanie. Jak wygląda jej oferta? Sprawdzamy.

Oferta pożyczek w Cashalot.pl

Cashalot.pl oferuje pożyczki krótkoterminowe. Nie znajdziemy tam pożyczek ratalnych, które pojawiły się ostatnio u wielu innych pożyczkodawców. Cashalot.pl stawia jednak na chwilówki. Można tam pożyczyć kwotę od 100 do 4 000 zł na okres od 7 do 30 dni. Dostępna jest także promocyjna pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Niestety, nie jest ona darmowa, jak w przypadku ofert wielu konkurencyjnych firm pożyczkowych. W Cashalot.pl zostają jedynie obniżone koszty pierwszej pożyczki o 50%. Wtedy można maksymalnie pożyczyć 1 500 zł na 30 dni. Warto dodać, że oferta Cashalot.pl jest skierowana do osób, które ukończyły co najmniej 20 lat, ale nie przekroczyły 72 lata.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Cashalot.pl?

Zaciągnięcie pożyczki w Cashalot.pl nie jest skomplikowane. Wszystkie formalności można załatwić online i wystarczy do tego jedynie numer PESEL, numer i seria dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz konta bankowego. Nie trzeba przygotowywać żadnych dodatkowych dokumentów, aby wypełnić wniosek o pożyczkę. Oczywiście na początku należy wybrać za pomocą suwaków kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty (warto uważać na zakładki „Pierwsza pożyczka 50%” i „Następna pożyczka”). Przy pierwszej pożyczce należy się zarejestrować, potem wpisać otrzymany w wiadomości SMS kod. Potrzebna jest jeszcze weryfikacja konta bankowego klienta, co jest wykonywane za pomocą usługi Instantor. O pozytywnej decyzji pożyczkodawca informuje klienta w wiadomości SMS, a maksymalnie 15 minut później pieniądze są już przelewane na konto pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Cashalot.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaCashalot
Adres wwwhttps://www.cashalot.pl/
Marka istnieje od2015-10-21
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy72 lata
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki4000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąVIA SMS PL Sp. z o.o.
Cashalot Sp. z o.o.