Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

TaniKredyt – informacje i opinie

12345
TaniKredyt

O firmie pożyczkowej

TaniKredyt to marka pożyczkowa należąca do spółki do Alfa Finance Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Warszawie i działa na rynku finansowym od 2015 roku. Instytucja ta specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Warto podkreślić, że ten pożyczkodawca koncentruje się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do klienta. Dodatkowo marka zachęca do uczestnictwa w programie FairPlay, który polega na zbieraniu pozytywnych opinii o pożyczkobiorcach terminowo regulujących swoje zobowiązania. Taki rejestr jest oczywiście korzystny dla klientów, którzy stają się bardziej wiarygodni, figurując w programie.

Oferta pożyczek w TaniKredyt

Marka TaniKredyt w ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 200 do 6 000 zł z terminem spłaty od 5 do 30 dni. Dla pożyczkobiorców, którzy nigdy nie korzystali z usług tej instytucji, przygotowano specjalną propozycję darmowej pożyczki. W tej ofercie można pożyczyć kwotę do 3 100 zł z okresem spłaty do 30 dni, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Firma posiada w swojej ofercie dodatkowo płatną możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 30 dni.

Jak zaciągnąć pożyczkę w TaniKredyt?

TaniKredyt prowadzi swoja działalność w internecie, dlatego wszystkie formalności pożyczkowe załatwimy online. To oznacza, że na stronie głównej serwisu trzeba wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki. Następnie musimy wypełnić formularz informacyjny, gdzie należy podać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu i konta bankowego oraz informacje na temat dochodu i zatrudnienia. Po zarejestrowaniu klient musi wykonać przelew z opłatą za utworzenie Konta Użytkownika. Szczegóły płatności i numer rachunku firmy są przekazywane na adres e-mail pożyczkobiorcy. Po zaksięgowaniu kwoty instytucja analizuje wniosek pożyczkowy. Decyzja o przyznaniu pożyczki lub odmowie jest przesyłana na adres e-mail albo SMS-em. Pieniądze są przelewana na konto klienta w kilkanaście minut później.

O pożyczkę w firmie TaniKredyt mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 20 do 75 lat. Muszą one być zameldowane na terenie kraju, posiadać ważny dowód osobisty i rachunek bankowy. Dodatkowo pożyczkobiorca nie może mieć żadnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w TaniKredyt?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaTaniKredyt
Adres wwwhttps://www.tanikredyt.pl/
Marka istnieje od2010-09-06
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki7000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAlfa Finance Sp. z o.o.