Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

TaniKredyt – informacje i opinie

12345
TaniKredyt

O firmie pożyczkowej

TaniKredyt to marka pożyczkowa należąca do spółki do Alfa Finance Sp. z o.o., która swoją siedzibę ma w Warszawie i działa na rynku finansowym od 2015 roku. Instytucja ta specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Warto podkreślić, że ten pożyczkodawca koncentruje się przede wszystkim na indywidualnym podejściu do klienta. Dodatkowo marka zachęca do uczestnictwa w programie FairPlay, który polega na zbieraniu pozytywnych opinii o pożyczkobiorcach terminowo regulujących swoje zobowiązania. Taki rejestr jest oczywiście korzystny dla klientów, którzy stają się bardziej wiarygodni, figurując w programie.

Oferta pożyczek w TaniKredyt

Marka TaniKredyt w ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 200 do 6 000 zł z terminem spłaty od 5 do 30 dni. Dla pożyczkobiorców, którzy nigdy nie korzystali z usług tej instytucji, przygotowano specjalną propozycję darmowej pożyczki. W tej ofercie można pożyczyć kwotę do 3 100 zł z okresem spłaty do 30 dni, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów. Pożyczkę można przeznaczyć na dowolny cel. Firma posiada w swojej ofercie dodatkowo płatną możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki o kolejne 30 dni.

Jak zaciągnąć pożyczkę w TaniKredyt?

TaniKredyt prowadzi swoja działalność w internecie, dlatego wszystkie formalności pożyczkowe załatwimy online. To oznacza, że na stronie głównej serwisu trzeba wybrać kwotę i termin spłaty pożyczki. Następnie musimy wypełnić formularz informacyjny, gdzie należy podać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu i konta bankowego oraz informacje na temat dochodu i zatrudnienia. Po zarejestrowaniu klient musi wykonać przelew z opłatą za utworzenie Konta Użytkownika. Szczegóły płatności i numer rachunku firmy są przekazywane na adres e-mail pożyczkobiorcy. Po zaksięgowaniu kwoty instytucja analizuje wniosek pożyczkowy. Decyzja o przyznaniu pożyczki lub odmowie jest przesyłana na adres e-mail albo SMS-em. Pieniądze są przelewana na konto klienta w kilkanaście minut później.

O pożyczkę w firmie TaniKredyt mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 20 do 75 lat. Muszą one być zameldowane na terenie kraju, posiadać ważny dowód osobisty i rachunek bankowy. Dodatkowo pożyczkobiorca nie może mieć żadnych opóźnień w spłacie innych zobowiązań i widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w TaniKredyt?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaTaniKredyt
Adres wwwhttps://www.tanikredyt.pl/
Marka istnieje od2010-09-06
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki6000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki200 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki3100 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki5 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki5 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK,BIG,KRD,ERIF,ZBP