Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

SuperCredit – informacje i opinie

12345
SuperCredit

O firmie pożyczkowej

SuperCredit to marka należąca do firmy Axcess Financial Poland, która z kolei jest częścią Axcess Financial Services, Inc. Ten koncern działa na międzynarodowym rynku finansowym już od ponad 20 lat, koncentrując się przede wszystkim na pożyczkach pozabankowych w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. W Polsce firma działa od 2011 roku, starając się dostarczać klientom innowacyjne rozwiązania finansowe. Firma stawia przede wszystkim na jak najłatwiejszy dostęp do swoich produktów pożyczkowych. Axcess Financial Poland chwali się, że zatrudnia bardzo wielu specjalistów i ekspertów, którzy przygotowują profesjonalne usługi finansowe.

Oferta pożyczek w SuperCredit

Oferta SuperCredit dostępna jest zarówno w kanale internetowym, jak i tradycyjnym. To oznacza, że możemy zaciągnąć pożyczkę online lub odwiedzić jeden ze stacjonarnych oddziałów, ponieważ SuperCredit współpracuje z wieloma agentami i brokerami. W ofercie tej firmy pożyczkowej znajdują się zarówno popularne chwilówki, jak i pożyczki wieloratalne. W pierwszym przypadku można pożyczyć od 100 do 1 500 zł na 30 dni. Natomiast w pożyczce ratalnej dostępna jest kwota od 500 do 5 000 zł. Spłatę można rozłożyć na 4, 6, 12, 18 lub 24 raty. Pożyczkobiorca musi mieć jednak ukończone co najmniej 21 lat. Do tego potrzebny jest dowód osobisty oraz wyciąg z konta bankowego.

Jak zaciągnąć pożyczkę w SuperCredit?

Gdy klient zdecyduje się zaciągnąć pożyczkę online w SuperCredit, na stronie głównej serwisu www wybiera za pomocą suwaku kwotę pożyczki i zaznacza termin spłaty. Potem należy wypełnić wniosek internetowy, gdzie podaje się dane kontaktowe. Otrzymujemy kod SMS, który trzeba wprowadzić w kolejnym formularzu wraz z danymi osobowymi. W ten sposób zakładamy Konto Klienta. Kolejny etap to weryfikacja tożsamości klienta – należy dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł lub skorzystać z usługi Kontomatik i przez tę aplikację zalogować się do własnego konta bankowego. Potem następuje weryfikacja wniosku o pożyczkę, a decyzja zostaje przesłana w wiadomości e-mail lub SMS. Kilkanaście minut później pieniądze są przelewane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w SuperCredit?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSuperCredit
Adres wwwhttps://www.supercredit.pl/
Marka istnieje od2012-10-08
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki1500 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAxcess Financial Poland Sp. z o.o.