Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

SohoCredit – informacje i opinie

12345
SohoCredit

O firmie pożyczkowej

Sohocredit to firma pożyczkowa, która należy do grupy Rapid Finance Polska, działającej w naszym kraju od 2012 roku. Na jej czele stoi Zvirbulis Ivo. Spółka posiada placówki również w innych krajach europejskich, na przykład na Łotwie, Litwie i w Hiszpanii. Firma Sohocredit zajmuje się działalnością pożyczkową, oferuje zobowiązania krótkoterminowe na jasnych zasadach, z dużym naciskiem na bezpieczeństwo.

Oferta pożyczek w Sohocredit

Sohocredit posiada w swojej ofercie pożyczki w kwocie od 100 do 4 000 zł z terminem spłaty od 1 do 30 dni. Dla nowych klientów firma przygotowała specjalną ofertę darmowej pożyczki. W ramach tej propozycji pożyczkobiorca, który nigdy nie korzystał z usług Sohocredit, może pożyczyć kwotę do 1 000 zł z terminem spłaty 30 dni bez ponoszenia kosztów. Po spłacie pierwszego zobowiązania klient może wnioskować o pożyczkę do 2 000 zł, później – o 2 500 zł i tak stopniowo dochodzi do maksymalnej kwoty 4 000 zł. Firma nie ma w swojej ofercie możliwości refinansowania pożyczki.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Sohocredit?

Marka Sohocredit prowadzi swoja działalność przez internet, dlatego wszystkie formalności możemy załatwić online. Jeśli chcemy ubiegać się o pożyczkę w tej firmie, w pierwszej kolejności musimy się zarejestrować w serwisie Sohocredit. Aby to zrobić, musimy wypełnić formularz, w którym należy podać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz konta bankowego. Następnie trzeba wykonać ze swojego rachunku bankowego przelew weryfikacyjny na symboliczną kwotę 1 grosza. Po rejestracji można zalogować się do panelu klienta, gdzie wybiera się kwotę i termin spłaty pożyczki, a następnie należy wypełnić wniosek pożyczkowy. W formularzu należy podać dane na temat wysokości i źródła dochodu, świadczenia lub sposobu zatrudnienia. Po weryfikacji danych decyzja o przyznaniu pożyczki jest przesyłana na adres e-mail lub w wiadomości SMS na numer telefonu. Pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy po kilkunastu minutach od przyznania pożyczki.

O pożyczkę w Sohocredit mogą ubiegać się osoby będące obywatelami Polski, w wieku od 20 do 76 lat. Muszą one być zameldowane na terenie naszego kraju oraz posiadać tutaj rachunek bankowy. Dodatkowo pożyczkobiorcy nie mogą być dłużnikami i znajdować się w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Sohocredit?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaSohoCredit
Adres wwwhttps://www.sohocredit.pl/
Marka istnieje od2011-08-13
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy76 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki4000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki1000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąRapid Finance Polska Sp. z o.o.