Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ratkomat – informacje i opinie

12345
Ratkomat

O firmie pożyczkowej

Ratkomat.pl to marka, za która stoją znane firmy o bardzo dużym doświadczeniu na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Serwis jest pośrednikiem pożyczkowym i należy do firmy Salelifter Sp. z o.o. z Rybnika (ten podmiot administruje naszymi danymi), ale pożyczkodawcą jest Aasa Polska, która z kolei należy do skandynawskiego koncernu finansowego Aasa Global, działającego na międzynarodowym rynku już od 2010 roku. To wszystko gwarantuje, że Ratkomat.pl jest wiarygodnym podmiotem pożyczkowym, który stawia z jednej strony na dużą szybkość obsługi, a z drugiej – na bezpieczeństwo. Do tego Ratkomat.pl propaguje odpowiedzialne pożyczanie.

Oferta pożyczek w Ratkomat.pl

Ratkomat.pl udostępnia zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. W każdym przypadku to pożyczki ratalne. W pierwszej opcji możemy pożyczyć od 1 000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. To naprawdę duży zastrzyk gotówki, ale niestety nie znajdziemy tam pierwszej pożyczki darmowej dla nowych klientów. Oferta jest skierowana do osób w wieku od 20 do 80 lat, które posiadają stały dochód i nie widnieją w rejestrze dłużników. Należy również liczyć się z koniecznością poniesienia opłaty przygotowawczej za rozpatrzenie wniosku.

Możemy wnioskować o pożyczkę ratalną również, gdy jesteśmy przedsiębiorcą. Kwota pożyczki i okres jej spłaty są takie same jak w przypadku klientów indywidualnych. Firmy nie mogą być dodatkowo dłużnikami w BIK.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ratkomat.pl?

Większość formalności w serwisie Ratkomat.pl załatwimy online, chociaż umowę o pożyczkę należy podpisać już w tradycyjny sposób. Dokument ten zostanie dostarczony do nas kurierem. Zacznijmy jednak od początku. Najpierw należy na stronie głównej Ratkomat.pl wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty (produkt dla firm jest dostępny w odpowiedniej zakładce). Potem konieczne jest wypełnienie krótkiego formularza z podstawowymi danymi, numerem telefonu komórkowego i adresem poczty e-mail. Właśnie na tę pocztę przesyłane są warunki umowy, z którymi należy się zapoznać. Decyzja o przyznaniu pożyczki podejmowana jest jeszcze tego samego dnia. Podpisujemy umowę, którą dostarcza kurier. Gdy dokument dotrze do pożyczkodawcy, ten przelewa pieniądze na konto bankowe pożyczkobiorcy lub przekazuje ją z wykorzystaniem czeku GIRO. Można go zrealizować w każdej placówce Poczty Polskiej.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ratkomat.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaRatkomat
Adres wwwhttps://www.ratkomat.pl/
Marka istnieje od2016-08-15
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy80 lat
Minimalna kwota pożyczki1300 zł
Maksymalna kwota pożyczki1500 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAasa Polska S.A.
Salelifter Sp. z o.o.
MarkOnline Sp. z.o.o.