Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Pożyczkomat – informacje i opinie

12345
Pożyczkomat

O firmie pożyczkowej

Pożyczkomat to firma pożyczkowa działająca na polskim rynku już od 2013 roku. Należy ona do znanej marki Friendly Finance Poland, która ma wieloletnie doświadczenie na rynku finansowym i korzysta z innowacyjnych rozwiązań. Firma dysponuje filiami w Czechach, Hiszpanii i na Słowacji. Pożyczkomat należy do Związku Firm Pożyczkowych, co daje klientom gwarancję bezpieczeństwa i świadczy o profesjonalizmie oferowanych usług. Firma zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek i swoją działalność prowadzi przez internet. Pożyczkomat korzysta z innowacyjnego, automatycznego systemu obsługi pożyczki online, co przyspiesza i usprawnia cały proces pożyczkowy.

Oferta pożyczek dostępnych w Pożyczkomat

Pożyczkomat w swojej ofercie posiada przede wszystkim pożyczki z krótkim terminem spłaty – możemy wybrać okres od 7 do 35 dni. Najniższa kwota, o jaką można wnioskować w tym serwisie, to 200 zł, natomiast najwyższa to 7 500 zł. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka jest darmowa – to maksymalnie 1500 zł, należy ją spłacić w ciągu 35 dni. Po uregulowaniu tego zobowiązania pożyczkobiorca może od razu wnioskować o najwyższą dostępną kwotę, czyli o 7 500 zł. Przedłużenie terminu spłaty możliwe jest tylko w przypadku pierwszej pożyczki.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Pożyczkomat?

Firma Pożyczkomat działa wyłącznie przez internet, dlatego wszystkie formalności musimy załatwić online. Na stronie internetowej pożyczkodawcy za pomocą suwaków należy określić kwotę i termin spłaty pożyczki. Następnie musimy kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”, co przekieruje nas do strony z formularzem do wypełnienia. Wpisujemy tam dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Następnie otrzymujemy warunki umowy o pożyczkę. Kolejny krok to weryfikacja – musimy zrobić przelew na symboliczną kwotę 1 grosza ze swojego konta bankowego. Po dokonaniu tej czynności należy poczekać na decyzję. Jeśli będzie pozytywna, otrzymamy informację na adres e-mail lub w wiadomości SMS na telefon. Następnie pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy.

O pożyczkę w firmie Pożyczkomat mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski, w wieku co najmniej 20 lat. Dodatkowo pożyczkobiorcy nie mogą mieć opóźnień w spłacie zobowiązań oraz widnieć w rejestrach dłużników.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Pożyczkomat?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaPożyczkomat
Adres wwwhttps://www.pozyczkomat.pl/
Marka istnieje od2009-04-30
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki7500 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki200 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki1500 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki35 dni
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki35 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFriendly Finance Poland Sp. z o.o.