Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Pożyczkodaj – informacje i opinie

12345
Pożyczkodaj

O firmie pożyczkowej

Marka Pozyczkodaj.pl należy do polskiej spółki Finansec z Kielc. Serwis rozpoczął działalność w 2014 roku. Warto dodać, że kielecka firma działa prężnie na rynku pożyczek pozabankowych nie tylko w naszym kraju, ale również w innych państwach, na przykład w Gruzji funkcjonuje pod marką Moneto. Właściciele Pozyczkodaj.pl podkreślają, że zależy im przede wszystkim na etycznym podejściu do biznesu i na tym, aby rzetelnie informować klientów o produktach pożyczkowych i edukować ich w kwestii zadłużania. Platforma Pozyczkodaj.pl korzysta z nowoczesnych technologii i zaawansowanych algorytmów, co sprawia, że proces pożyczkowy jest wygodny, a weryfikacja klienta odbywa się błyskawicznie.

Oferta pożyczek w Pozyczkodaj.pl

Oferta w Pozyczkodaj.pl ogranicza się tak naprawdę tylko do chwilówek. Można tam pożyczyć od 100 do 5 000 zł na okres do 30 dni. Maksymalna kwota jest dostępna jednak dopiero od drugiej pożyczki. Dla nowych klientów dostępne jest maksymalnie 1 000 zł, ale za to można je pożyczyć zupełnie za darmo, bez żadnych kosztów. Pozyczkodaj.pl nie ukrywa żadnych opłat i nawet od razu wyraźnie pokazuje, ile kosztuje ewentualne przedłużenie pożyczki przy wybranej kwocie. Niestety, ten pożyczkodawca udziela pożyczek klientom dopiero od 28. roku życia, co jest raczej rzadko spotykaną granicą wieku na rynku pożyczek pozabankowych. Pozyczkodaj.pl sprowadza klientów w BIK.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Pozyczkodaj.pl?

Formalności zostały ograniczone do minimum w Pozyczkodaj.pl, dlatego do otrzymania pieniędzy wystarczy tylko przygotować dowód osobisty. Nie są wymagane żadne zaświadczenia o wysokości dochodów. Najpierw wybieramy kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Kolejny krok to wypełnienie krótkiego wniosku o pożyczkę – należy podać własne dane, numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego. Potem dokonywana jest weryfikacja klienta w postaci przelewu. Wykonuje się to jedynie raz, a przy kolejnych pożyczkach ten krok jest pomijany. Analiza wniosku zabiera tylko kilka chwil, a kilkanaście minut później pieniądze przelewane są na konto pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Pozyczkodaj.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaPożyczkodaj
Adres wwwhttps://www.pozyczkodaj.pl/
Marka istnieje od2015-06-09
Minimalny wiek pożyczkobiorcy28 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy84 lata
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki5000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki1000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFinansec Sp. z o.o.