Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ofin – informacje i opinie

12345
Ofin

O firmie pożyczkowej

Marka Ofin.pl należy do warszawskiego wydawnictwa Sfera-Finansów S.A., które specjalizuje się w serwisach internetowych o tematyce finansowej. W tym przypadku spółka postanowiła spróbować swoich sił jako pośrednik na rynku pozabankowym, ponieważ Ofin.pl sam nie udziela pożyczek. To platforma, która pośredniczy w oferowaniu produktów pożyczkowych dostarczanych przez Ferratum Bank. To bardzo znany pożyczkodawca, który jest częścią globalnego koncernu finansowego Ferratum Group i udziela pożyczek na kilku kontynentach. Wsparcie tak znanych firm sprawia, że platforma Ofin.pl jest wiarygodnym pośrednikiem, a do tego korzysta z najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Oferta pożyczek w Ofin.pl

Serwis Ofin.pl pośredniczy w zaciąganiu szybkich pożyczek krótkoterminowych. To klasyczne chwilówki, dlatego ich wysokość nie jest zbyt wysoka. Możemy tam pożyczyć od 100 do 2 000 zł. Dostępne są dwa okresy spłaty: 15 i 30 dni. Serwis Ofin.pl zachęca nowych klientów darmową pierwszą pożyczką – można bez kosztów otrzymać maksymalnie 1 500 zł. Nie powinno to jednak dziwić, ponieważ pożyczkodawca, czyli Ferratum Bank, ma w swojej ofercie taki produkt od lat. Nie mogło zatem zabraknąć takiej opcji również u pośrednika, czyli na platformie Ofin.pl. Warto przy okazji dodać, że pożyczka w Ofin.pl jest dostępna dla klientów, którzy ukończyli co najmniej 21 lat, ale nie przekroczyli 70 lat. Jeśli jednak ktoś potrzebowałby większej gotówki, może skorzystać z drugiej oferty platformy, jaką jest pożyczka na raty. W tym przypadku można już pożyczyć od 1 000 do 10 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ofin.pl?

Na platformie Ofin.pl nie ma skomplikowanych formalności i wszystkie sprawy pożyczkowe możemy załatwić online. Gdy jesteśmy nowym klientem, należy wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty, a potem wypełnić wniosek. Należy w nim podać dane osobowe, miejsce zameldowania, numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego, a także adres poczty e-mail. Potem otrzymujemy pięciocyfrowy kod PIN, za pomocą którego możemy się zalogować do naszego konta w serwisie Ofin.pl. Tam właśnie sprawdza się status pożyczki. Gdy będzie on pozytywny, trzeba jeszcze dokonać przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. Potem pożyczkodawca przelewa pieniądze na rachunek bankowy pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ofin.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaOfin
Adres wwwhttps://www.ofin.pl/
Marka istnieje od2008-11-12
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki10000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki24 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaKRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFerratum Bank p.l.c.