Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Kredyt1000 – informacje i opinie

12345
Kredyt1000

O firmie pożyczkowej

Marka Kredyt1000.pl należy do międzynarodowej firmy POLI Invest Sp. z o.o., która działa na rynku od 2009 roku. To bardzo doświadczony pożyczkodawca, który wykorzystuje w swojej działalności najnowocześniejsze technologie informatyczne, nie stroni od takich rozwiązań jak komunikatory SMS czy e-mail w kontakcie z klientem. Wszystko po to, aby maksymalnie uprościć i skrócić cały proces pożyczkowy. Oferta jest tak skonstruowana, żeby klient mógł uniknąć skomplikowanych formalności, a jednocześnie miał łatwy dostęp do pożyczek. Kredyt1000.pl stara się przede wszystkim budować trwałe relacje z klientami, ponieważ nastawia się głównie na obsługę stałych pożyczkobiorców i pod tym kątem przygotowana została oferta pożyczkowa.

Oferta pożyczek w Kredyt1000.pl

Serwis Kredyt1000.pl specjalizuje się w szybkich pożyczkach krótkoterminowych na niskie kwoty. Od razu trzeba podkreślić, że próżno tam szukać pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów. Co zatem przygotowała ta firma pożyczkowa? Można tam pożyczyć kwotę od 500 do 3 000 zł na okres od 61 do 90 dni. Nie oznacza to jednak, że od razu można pożyczyć maksymalną kwotę. Nowy klient może liczyć maksymalnie na 1 000 zł na 90 dni. Przy drugiej pożyczce otrzymamy do 1 400 zł, przy trzeciej – do 1 900 zł, natomiast 3 000 zł dostępne jest dopiero od czwartej pożyczki. Inni pożyczkodawcy wypadają pod tym względem nieco lepiej. Marka Kredyt1000.pl ma jednak tę zaletę, że pożycza pieniądze osobom, które ukończyły już 18 lat, a do tego nie weryfikuje klientów w Biurze Informacji Kredytowej.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Kredyt1000.pl?

Kredyt1000.pl umożliwia załatwienie wszystkich formalności online, dlatego nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby pożyczyć pieniądze. Oczywiście na początku należy wybrać kwotę pożyczki (pamiętając o wszystkich ograniczeniach, o których napisaliśmy wyżej) i okres jej spłaty. W kolejnym kroku trzeba dokonać rejestracji w serwisie. Należy tam podać dane osobowe, miejsce zamieszkania i zameldowania, a także informacje o pracodawcy i uzyskiwanych dochodach. Potrzebny będzie jeszcze numer telefonu komórkowego i rachunku bankowego oraz adres poczty e-mail. W Panelu Klienta potwierdzamy hasłem warunki pożyczki i czekamy na decyzję pożyczkodawcy. Gdy pieniądze zostaną przyznane, pożyczkodawca wykonuje przelew na konto klienta.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Kredyt1000.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKredyt1000
Adres wwwhttps://www.kredyt1000.pl/
Marka istnieje od2009-11-04
Minimalny wiek pożyczkobiorcy18 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki500 zł
Maksymalna kwota pożyczki3000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki1000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki61 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki3 miesiące
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, KRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąPoli Invest Sp. z o.o.