Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Kobieta z Kasą – informacje i opinie

12345
Kobieta z Kasą

O firmie pożyczkowej

Marka Kobietazkasa.pl to ewenement na polskim rynku finansowym, ponieważ oferta jest skierowana głównie do kobiet i to one pracują na infolinii. Właścicielem tej firmy pożyczkowej jest czeska spółka Friendly Finance Poland, która w naszym kraju prowadzi także inny portal pożyczkowy – Pozyczkomat.pl. Nie jest to więc zupełny nowicjusz na rynku pożyczkowym, ale doświadczona grupa finansowa. Chociaż Kobietazkasa.pl kreowana jest jako przyjazna przede wszystkim paniom (np. ciekawe artykuły dla kobiet zamieszczane na blogu pożyczkodawcy w zakładce Stylebook), to oczywiście nie ma żadnego problemu, aby z tej oferty korzystali także panowie.

Oferta pożyczek w Kobietazkasa.pl

Marka Kobietazkasa.pl jest wyraźnie kreowana jako wsparcie w zakupach dla pań. Gdy zabraknie gotówki na wymarzone buty czy ubrania, można sięgnąć po prostu po telefon i w kilkanaście minut zasilić swoje konto pożyczką z Kobietazkasa.pl. Być może właśnie z tego powodu pożyczkodawca nie nastawił się na wysokie kwoty pożyczek. Klientka może tam pożyczyć minimalnie 200 zł, a maksymalnie 1 500 zł na 35 dni. Jeszcze gorzej jest z pierwszą pożyczką darmową. Gdy pożyczkobiorca chce uniknąć kosztów, musi być nie tylko nowym klientem, ale dodatkowo nie może pożyczyć więcej niż 500 zł.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Kobietazkasa.pl?

Zaciągnięcie pożyczki w Kobietazkasa.pl jest bardzo intuicyjne i nie wymaga żadnych skomplikowanych czynności. Wszystkie formalności zostały ograniczone do minimum. Najpierw na stronie głównej serwisu www należy wybrać kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty, potem konieczna jest rejestracja w serwisie pożyczkodawcy. Potwierdzenie rejestracji jest przesyłane w wiadomości e-mail. Konieczna jest także weryfikacja klienta w postaci przelewu na kwotę 1 grosza. Potwierdzenie o przyznaniu pożyczki jest również przesyłane na skrzynkę pocztową. Pieniądze przelewane są natychmiast, gdy klient posiada konto w jednym z następujących banków: Millennium, PKO BP, BZ WBK, Pekao SA, mBank, Alior Bank. W przypadku pozostałych banków może trwać to nieco dłużej.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Kobietazkasa.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaKobieta z Kasą
Adres wwwhttps://www.kobietazkasa.pl/
Marka istnieje od2014-06-09
Minimalny wiek pożyczkobiorcy20 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki200 zł
Maksymalna kwota pożyczki1500 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki200 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki500 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki35 dni
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki7 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki35 dni
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFriendly Finance Poland Sp. z o.o.