Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Inbank – informacje i opinie

12345
Inbank

O firmie pożyczkowej

Od razu należy podkreślić, że Inbank Polska to nie firma pożyczkowa, ale najprawdziwszy bank, chociaż internetowy. Instytucja ta działa na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego z dnia 10 stycznia 2017 roku, a do tego nasz krajowy oddział podlega również estońskim władzom nadzorczym „Finantsinspektioon”, bo to właśnie z tego kraju wywodzi się Inbank. Jego właścicielem jest estońska firma AS Inbank, która w tym kraju udziela już co czwartej pożyczki gotówkowej, a dodatkowo działa na Litwie, w Niemczech i Austrii. W Polsce Inbank pojawił się w 2017 roku, od razy zdobywając liczne nagrody. Inbank stawia przede wszystkim na jak największą dostępność swojej oferty w internecie.

Oferta pożyczek w Inbank Polska

W ofercie Inbank Polska, poza klasycznymi, bankowymi lokatami, znajdziemy przede wszystkim kredyty. Można tam zaciągnąć kredyt gotówkowy w kwocie od 2 000 zł do 50 000 zł na okres od 4 do 72 miesięcy bez prowizji i bez żadnych dodatkowych kosztów związanych z zawarciem umowy. Jest tylko stałe oprocentowanie. Wcześniejsza spłata kredytu jest darmowa. W ofercie Inbank dostępny jest również kredyt samochodowy. W tym przypadku można pożyczyć od 4 000 zł do 50 000 zł na okres od 4 do 72 miesięcy. To kredyt bez żadnego zabezpieczenia na kupowanym pojeździe i bez cesji praw z polisy ubezpieczeniowej. Inbank wystawia również do tego kredytu promesę, co oznacza, że można najpierw sprawdzić, czy otrzymamy kredyt, potem poszukać samochodu, a dopiero na końcu sfinalizować kredyt. Mamy na to 7 dni.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Inbank Polska?

To, co odróżnia Inbank Polska od innych banków, które działają w naszym kraju, to maksymalne nastawienie na dostępność produktów przez internet. W Inbank cały proces, od początku do końca, załatwimy online. Wystarczy zarejestrować się w serwisie. Wymaga to podania własnych danych osobowych. Potem należy kliknąć link w wiadomości e-mail przesłanej przez Inbank. Trzeba wybrać własne hasło do Panelu Klienta. Konieczne jest jeszcze podpisanie umowy o dostęp do bankowości elektronicznej. To również załatwimy online – wystarczy podpisać umowę kodem przesłanym w wiadomości SMS. Potem wypełniamy wniosek o kredyt, dokonujemy przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł i podpisujemy umowę kredytową również kodem z SMS-a.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Inbank Polska?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaInbank
Adres wwwhttps://inbankpolska.pl/
Marka istnieje od2016-08-26
Minimalny wiek pożyczkobiorcy22 lata
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota pożyczki50000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki72 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąAS Inbank S.A.