Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ferratum – informacje i opinie

12345
Ferratum

O firmie pożyczkowej

Ferratum Bank jest częścią międzynarodowego koncernu finansowego Ferratum Group, który działa w 25 krajach na różnych kontynentach i może się poszczycić niemal 2 mln klientów. Ferratum Bank posiada licencję bankową, wydaną przez Malta Financial Services Authority (MFSA) z dnia 12 września 2012 roku. Warto dodać, że to właśnie tę firmę uważa się za prekursora mikropożyczek na naszym kontynencie, a szczególnie w krajach Unii Europejskiej. Właściciele marki podkreślają, że zależy im na połączeniu minimalnej ilości formalności z dużą szybkością podejmowania decyzji pożyczkowych. Aby to osiągnąć, Ferratum Bank korzysta z najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Oferta pożyczek w Ferratum Bank

W ofercie Ferratum Bank znajduje się zarówno klasyczna pożyczka krótkoterminowa (chwilówka), jak i pożyczka ratalna. W pierwszym przypadku można pożyczyć od 100 do 2 000 zł na okres 15 lub 30 dni. Przy czym pierwsza pożyczka jest darmowa dla nowych klientów. Oprócz tego klienci mogą także zaciągnąć pożyczkę ratalną. W tej ofercie dostępna jest kwota od 1 000 zł do 10 000 zł. Gdy jednak chcemy pożyczyć kwotę do 1 500 zł, okres spłaty wynosi 6 miesięcy, do 2 000 zł – 8 miesięcy, do 3 000 zł – 15 miesięcy, do 3 500 – 18 miesięcy, natomiast kwota powyżej 4 000 zł dostępna jest na 24 miesiące. Należy jednak podkreślić, że dla nowych klientów dostępne jest jedynie 5 000 zł.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Ferratum Bank?

W Ferratum Bank można załatwić wszystkie formalności online, a pożyczkodawca postarał się, aby uprościć cały proces pożyczkowy do maksimum. Najpierw trzeba oczywiście wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Potem należy wypełnić prosty wniosek, wprowadzając do formularza własne dane osobowe, numer rachunku bankowego oraz numer telefonu. Kolejny etap to weryfikacja klienta. Można dokonać jej na dwa sposoby: przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza lub zalogowanie się na własne konto bankowe za pomocą aplikacji Instantor. Nie trzeba przedstawiać dodatkowych dokumentów o zarobkach. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze są przelewane na rachunek bankowy pożyczkobiorcy, a umowa jest wysyłana za pośrednictwem Poczty Polskiej do podpisania.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Ferratum Bank?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaFerratum
Adres wwwhttps://www.ferratum.pl/
Marka istnieje od2006-12-11
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki2000 zł
Minimalna kwota darmowej pożyczki100 zł
Maksymalna kwota darmowej pożyczki2000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki15 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Minimalny okres spłaty darmowej pożyczki15 dni
Maksymalny okres spłaty darmowej pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaDARMOWA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFerratum Bank p.l.c.