Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Ekspres Pożyczka – informacje i opinie

12345
Ekspres Pożyczka

O firmie pożyczkowej

Eksprespozyczka.pl to marka, której właścicielem jest łotewska firma Argentum Capital Sp. z o.o. Spółka ta rozpoczęła działalność w 2009 roku właśnie na Łotwie, gdzie szybko osiągnęła sukces, co skłoniła ją do ekspansji na rynki zagraniczne. W 2012 roku łotewska firma rozpoczęła działalność w Polsce, gdzie powołała do istnienia markę Eksprespozyczka.pl. Trzeba przyznać, że początki tego pożyczkodawcy na naszym rynku nie były łatwe, ilość udzielanych pożyczek nie była wcale imponująca. Jednak z czasem ta sytuacja się radykalnie zmieniła. Eksprespozyczka.pl tak przebudowała swoją ofertę, że dziś obsługuje bardzo dużo klientów i ciągle pozyskuje nowych.

Oferta pożyczek w Eksprespozyczka.pl

Łotewska marka proponuje swoim klientom szybkie pożyczki krótkoterminowe. Od razu warto podkreślić, że w porównaniu z innymi pożyczkodawcami tutaj maksymalny termin spłaty chwilówki jest dwa razy dłuższy. Pieniądze możemy pożyczyć nawet na 120 dni, gdy najczęściej proponowany na rynku termin to 30 lub 60 dni. Minimalny okres spłaty w Eksprespozyczka.pl to 15 dni. Możemy tam pożyczyć od 400 do 2 000 zł. Niestety, pewnym mankamentem może być brak pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów. Trzeba również zwrócić uwagę, że wysokość pierwszej pożyczki to jedynie 700 zł. Dopiero po jej spłaceniu można wnioskować o wyższą kwotę, ale to już często stosowane rozwiązanie u pożyczkodawców pozabankowych.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Eksprespozyczka.pl?

Aby ubiegać się o pożyczkę w Eksprespozyczka.pl, należy najpierw się zarejestrować. W tym celu należy wypełniać formularz, w którym konieczne jest podanie danych osobowych, źródła i wysokości dochodu, numeru telefonu komórkowego i konta bankowego oraz adresu e-mail. Konieczne jest także potwierdzenie tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 grosza. W kolejnym etapie otrzymamy w wiadomości SMS ID Klienta, a w wiadomości e-mail – hasło do konta klienta. Teraz można już zalogować się do serwisu Eksprespozyczka.pl i wybrać wysokość pożyczki oraz termin jej spłaty. Należy podkreślić, że ten pożyczkodawca umożliwia również zaciągnięcie pożyczki przez SMS. Do tego trzeba jednak aktywować w panelu klienta funkcję SMS. Eksprespozyczka.pl nie podaje minimalnego i maksymalnego wieku pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Eksprespozyczka.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaEkspres Pożyczka
Adres wwwhttps://www.eksprespozyczka.pl/
Marka istnieje od2009-09-10
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy65 lat
Minimalna kwota pożyczki400 zł
Maksymalna kwota pożyczki2000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki15 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki4 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIG, KRD, ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąArgentum Capital Sp. z o. o.