Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

eKredycik – informacje i opinie

12345
eKredycik

O firmie pożyczkowej

eKredycik.pl to marka pożyczkowa coraz lepiej znana na polskim rynku. Jej właścicielem jest polska firma SMS Kredyt Sp. z o.o., która z kolei jest częścią Grupy Kapitałowej SMS Kredyt Holding. Ten podmiot jest notowany na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Za tą marką pożyczkową stoją więc duże firmy o ugruntowanej pozycji na polskim rynku finansowym. To czyni z tego pożyczkodawcy wiarygodne źródło wsparcia finansowego dla osób poszukujących bezpiecznego sposobu pożyczenia pieniędzy. Właściciele marki stawiają na nowe technologie i dostęp do oferty zarówno przez kanał internetowy, jak i mobilny. Pożyczkodawca jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Oferta pożyczek w eKredycik.pl

eKredycik.pl przygotował ofertę, w której koncentruje się na pożyczkach ratalny. Jest to więc propozycja dla tych klientów, którym przytrafiły się nieprzewidziane wydatki, ale potrzebują na ich sfinansowanie nieco więcej pieniędzy, niż dostępne są w tradycyjnych chwilówkach. W serwisie eKredycik.pl można pożyczyć od 2 000 do 7 000 zł na okres od 6 do 30 miesięcy. Można zatem dostosować bez problemu wysokość raty do możliwości finansowych pożyczkobiorcy. Niestety, nie znajdziemy tam pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów. Pewną niedogodnością może być również fakt, że oferta jest dostępna dla osób, które ukończyły co najmniej 25 lat i nie przekroczyły 80 lat. Za to nie trzeba przygotowywać żadnych dodatkowych dokumentów poza dowodem osobistym.

Jak zaciągnąć pożyczkę w eKredycik.pl?

Mimo że eKredycik.pl koncentruje swoją działalność na kanale internetowym, to jednak część procesu pożyczkowego możemy załatwić w tradycyjny sposób. Najpierw musimy wejść na stronę www eKredycik.pl, gdzie wybieramy kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Kolejny krok to wypełnienie wniosku o pożyczkę. Podajemy w nim podstawowe dane osobowe, typ dochodu (np. umowa o pracę), numer telefonu komórkowego i konta bankowego oraz adres e-mail. Należy jeszcze wybrać sposób, w jaki zostanie zawarta umowa o pożyczkę. Do wyboru mamy dwa rozwiązania: telefonicznie (należy czekać na telefon od konsultanta) lub w formie papierowej (umowa dostarczana kurierem do podpisu). Potem należy zaczekać na decyzję pożyczkodawcy, którą otrzymujemy w wiadomości SMS. Pieniądze są przelewane na konto bankowe pożyczkodawcy lub można je odebrać na poczcie dopiero po podpisaniu umowy o pożyczkę.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w eKredycik.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaeKredycik
Adres wwwhttps://ekredycik.pl/
Marka istnieje od2014-06-10
Minimalny wiek pożyczkobiorcy25 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy80 lat
Minimalna kwota pożyczki2000 zł
Maksymalna kwota pożyczki7000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki6 miesięcy
Maksymalny okres spłaty pożyczki30 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineNIE
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD
Przedsiębiorstwa powiązane z markąSMS Kredyt Sp. z o.o.
Rankomat Sp. z o.o.