Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

efino – informacje i opinie

12345
efino

O firmie pożyczkowej

Efino to firma pożyczkowa należąca do grupy MDP Finance, która swoją siedzibę posiada w Warszawie. Marka działa na polskim rynku finansowym od 2013 roku. Instytucja ta zajmuje się działalnością pożyczkową, w swojej ofercie ma pożyczki ratalne. Efino to firma stawiająca na wygodę klienta oraz jasność i przejrzystość warunków umowy pożyczkowej.

Oferta pożyczek w Efino

Firma Efino w swojej ofercie dla stałych klientów posiada pożyczki w kwocie od 1 000 do 10 000 zł z okresem spłaty od 3 do 24 miesięcy. Natomiast pożyczkobiorcy pierwszy raz korzystający z usług instytucji mogą wnioskować o pożyczkę w kwocie do 6 000 zł z okresem spłaty do 18 miesięcy. Gotówka może być przeznaczona na dowolny cel. Firma nie posiada w swojej ofercie możliwości refinansowania pożyczki.

O pożyczkę w firmie Efino mogą się ubiegać osoby będące obywatelami Polski i na stałe zameldowane na terenie kraju, dodatkowo muszą one mieć ukończone 21 lat. Instytucja nie ma ustalonej górnej granicy wieku. Efino we wniosku pożyczkowym wymaga od swoich potencjalnych klientów podania źródła dochodu, dodatkowo zastrzega sobie prawo zweryfikowania podanych danych u pracodawcy. Jednocześnie zapewnia, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie. Firma Efino wymaga również, aby osoby wnioskujące o pożyczkę nie widniały w rejestrach dłużników.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Efino?

Efino prowadzi swoja działalność pożyczkową poprzez serwis internetowy, dlatego wszystkie formalności musimy załatwić online. W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę www pożyczkodawcy, gdzie za pomocą kalkulatora należy wybrać kwotę i okres spłaty pożyczki. Następnie musimy wypełnić formularz rejestracyjny, gdzie należy podać dane osobowe, adres e-mail, numer telefonu i numer konta bankowego oraz informację na temat uzyskiwanego dochodu oraz spłacanych obecnie pożyczek. Po wysłaniu wniosku należy potwierdzić dane za pomocą przelewu na symboliczną kwotę 1 grosza lub skorzystać z usługi Instantor i zalogować się do swojego rachunku bankowego. Decyzję pożyczkową otrzymujemy na adres e-mail lub w wiadomości SMS na numer telefonu. Jeśli jest pozytywna, pieniądze są przelewane na konto pożyczkobiorcy kilkanaście minut później.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Efino?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

Nazwaefino
Adres wwwhttps://www.efino.pl/
Marka istnieje od2016-06-02
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki10000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki3 miesiące
Maksymalny okres spłaty pożyczki24 miesiące
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK,BIG,KRD,ERIF
Przedsiębiorstwa powiązane z markąCreamfinance Poland Sp. z o.o.
MDP Finance Sp. z o.o.