Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Credissimo – informacje i opinie

12345
Credissimo

O firmie pożyczkowej

Credissimo jest bułgarską spółką, która wcześniej prężnie działała na rynku fintech, łącząc najnowszą technologię z produktami finansowymi. W Polsce marka jest obecna od 2017 roku i specjalizuje się w pożyczkach konsumenckich. Firma kładzie duży nacisk na przejrzystość działania i podkreśla nie tylko przynależność do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, co obliguje ją do działania według Kodeksu Etyki tej organizacji, ale również chwali się, że posiada zaświadczenie i numer rejestracji wydane przez Krajowy Rejestr Sądowy oraz jest zarejestrowanym administratorem danych osobowych.

Oferta pożyczek w Credissimo.pl

Credissimo.pl oferuje dwa rodzaje pożyczek. Pierwsza z nich to Credissimo do Wypłaty – szybka pożyczka krótkoterminowa. Można tam pożyczyć od 100 do 3 000 zł na okres od 15 do 30 dni. Natomiast Credissimo Plus to pożyczka ratalna. W tym przypadku można pożyczyć od 500 do 5 000 zł, a spłata jest rozkładana na dogodne raty (od 3 do 24 miesięcy). Dzięki temu oferta Credissimo.pl jest uniwersalna i mogą z niej korzystać zarówno osoby potrzebujące niskich kwot na drobne wydatki, jak i klienci planujący na przykład duże remonty, które chcieliby sfinansować pożyczką.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Credissimo.pl?

Wszystkie formalności związane z pożyczkami można załatwić w Credissimo.pl przez internet. Wystarczy wybrać zakładkę z odpowiednim produktem (chwilówka lub pożyczka ratalna), ustawić suwakami kwotę i okres spłaty, a potem wypełnia się wniosek o pożyczkę. Należy tam podać adres e-mail, numer telefonu komórkowego oraz dane osobowe wnioskodawcy wraz z miejscem zatrudnienia. Weryfikacja jest dokonywana za pomocą aplikacji Kontomatik, która sprawdza dane wnioskodawcy z danymi właściciela konta bankowego i ułatwia badanie zdolności kredytowej. W ciągu kilku minut po wysłaniu otrzymuje się informację, czy wniosek został zaakceptowany. Należy potwierdzić, że zapoznaliśmy się z umową i zgadzamy się z jej zapisami. Po kilkunastu minutach pieniądze z pożyczki przelewane są na konto bankowe klienta. Pożyczkę można również zaciągnąć za pośrednictwem aplikacji mobilnej Credissimo.pl.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Credissimo.pl?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaCredissimo
Adres wwwhttp://credissimo.pl/
Marka istnieje od2016-10-04
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcybez ograniczeń
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki3000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki15 dni
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąCredissimo Polska Sp. z o.o.