Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

Credilo – informacje i opinie

12345
Credilo

O firmie pożyczkowej

Markę Credilo.com tworzą tak naprawdę dwa podmioty: pożyczkodawcą jest krakowska spółka PROSPERIAL, natomiast pośrednikiem i dostarczycielem całego informatycznego know-how jest warszawska firma Fintredo Financial Technology. To połączenie sił dwóch różnych spółek zaowocowało sprawnie działającym serwisem pożyczkowym, który dokonuje błyskawicznie weryfikacji klienta, korzystając przy tym z zaawansowanych algorytmów. Marka Credilo.com podkreśla, że jej zadaniem jest przede wszystkim ratowanie w nagłych sytuacjach finansowych i w nieprzewidzianych wydatkach (np. awaria sprzętu AGD itp.), jak również przy planowanych remontach, zakupach itd.

Oferta pożyczek w Credilo.com

W serwisie Credilo.com znajdziemy ofertę pożyczek krótkoterminowych. Można tam pożyczyć od 100 do 2 500 zł na okres od 1 do 30 dni. Należy jednak podkreślić, że pierwsza pożyczka dla nowych klientów jest dostępna w wysokości do 1 600 zł na maksymalnie 15 dni. Niestety, nie jest to pożyczka darmowa. Co prawda nie zapłacimy odsetek, ale poniesiemy koszty prowizji. Od drugiej pożyczki dostępna jest już maksymalna kwota pożyczki – 2 500 zł. W Credilo.com pożyczka jest dostępna dla polskich obywateli, którzy ukończyli 22 lata, ale mają nie więcej niż 75 lat. Warto podkreślić, że oferta Credilo.com jest dostępna przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Credilo.com?

Wszystkie formalności w Credilo.com można załatwić online. Nie trzeba przygotowywać do tego żadnych dokumentów poza dowodem osobistym. Podobnie jak u innych pożyczkodawców, wybieramy na stronie głównej za pomocą suwaków kwotę pożyczki oraz termin jej spłaty. Następnie należy wypełnić bardzo prosty formularz, gdzie podajemy nasze dane osobowe, numer telefonu komórkowego i numer konta bankowego. Konieczne jest jeszcze potwierdzenie tożsamości klienta. Weryfikacji można dokonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zalogowanie się do własnego konta bankowego za pośrednictwem aplikacji Instantor. Druga opcja to wykonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł. Pożyczkodawca sprawdza wnioskodawcę również w rejestrach dłużników. Gdy decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna, w kilkanaście minut pieniądze zostaną przelane na konto pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Credilo.com?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaCredilo
Adres wwwhttps://credilo.com/
Marka istnieje od2016-07-01
Minimalny wiek pożyczkobiorcy22 lata
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy75 lat
Minimalna kwota pożyczki100 zł
Maksymalna kwota pożyczki2500 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki1 miesiąc
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyNIE
Pożyczka ratalnaNIE
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG, KRD, ERIF, ZBP
Przedsiębiorstwa powiązane z markąFintredo Financial Technology Sp. z o.o.
PROSPERIAL Sp. z o.o.