Oddam Za Chwilę - Porównania pożyczek i chwilówek online.

CASHSPORT – informacje i opinie

12345
CASHSPORT

O firmie pożyczkowej

Cashsport.pl to serwis należący do polskiej firmy z Rawy Mazowieckiej. Portal specjalizuje się w szybkich pożyczkach, które udzielane są całkowicie online. Nazwa firmy została z rozmysłem dobrana tak, aby kojarzyła się ze sportem. Założyciele tej firmy pożyczkowej podkreślają, że ich priorytetem jest działanie fair wobec pożyczkobiorcy, czyli tak jak powinny się odbywać każde zawody sportowe. Cashsport.pl próbuje wspierać także sektor sportowy i chętnie propaguje aktywność fizyczną oraz szczególnie poleca swoją ofertę osobom często uprawiających sport. Firma pożyczkowa działa na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego i podlega Ustawie o kredycie konsumenckim.

Oferta pożyczek w Cashsport.pl

Na portalu Cashsport.pl dostępna jest zarówno pożyczka krótkoterminowa, jak i ratalna. Minimalna kwota, jaką można tam pożyczyć, to 100 zł. Należy jednak podkreślić, że nowi klienci mogą otrzymać tylko chwilówkę w wysokości do 500 zł. Dopiero od drugiej pożyczki dostępna jest wyższa kwota, która wynosi do 1000 zł. Okres spłaty pożyczki krótkoterminowej wynosi od 7 do 60 dni.

Dla stałych klientów serwis Cashsport.pl przygotował dodatkową ofertę w postaci pożyczki ratalnej. Można do niej uzyskać dostęp dopiero po terminowym spłaceniu dwóch wcześniejszych zobowiązań. W pożyczce ratalnej klient otrzyma do 1200 zł, a z każdą kolejną pożyczką maksymalna kwota wzrasta o 200 zł, aż do 2000 zł. Liczba rat miesięcznych waha się od 2 do 6.

Klient jest weryfikowany w BIK i BIG InfoMonitor S.A. Dodatkowo Cashsport.pl daje Gwarancję Najtańszej Pożyczki.

Jak zaciągnąć pożyczkę w Cashsport.pl?

Cały proces wnioskowania o pożyczkę realizowany jest online. Za pomocą suwaków dostępnych na stronie Cashsport.pl należy wybrać kwotę pożyczki i okres spłaty, a potem wypełnia się formularz rejestracyjny. Konieczne jest dokonanie przelewu weryfikacyjnego na kwotę 0,01 zł z konta, na które zostaną przelane pieniądze z pożyczki. Dane do przelewu znajdują się w wysłanej przez Cashsport.pl wiadomości e-mail. Decyzja pożyczkowa jest przesyłana w wiadomości SMS i e-mail. Potem pożyczkodawca przelewa pieniądze. Natomiast stały klient loguje się do swojego konta na Cashsport.pl i wybiera opcję Kolejna Pożyczka.

Dlaczego warto wziąć pożyczkę w Cashsport?

Weź pożyczkę

Szczegóły oferty

NazwaCASHSPORT
Adres wwwhttps://cashsport.pl/
Marka istnieje od2014-02-05
Minimalny wiek pożyczkobiorcy21 lat
Maksymalny wiek pożyczkobiorcy70 lat
Minimalna kwota pożyczki1000 zł
Maksymalna kwota pożyczki20000 zł
Minimalny okres spłaty pożyczki1 dzień
Maksymalny okres spłaty pożyczki60 miesięcy
Pożyczka w pełni onlineTAK
Pierwsza pożyczkaPŁATNA
Możliwe przedłużenie okresu spłatyTAK
Pożyczka ratalnaTAK
Rejestry w jakich sprawdzany jest pożyczkobiorcaBIK, BIG
Przedsiębiorstwa powiązane z markąCASHSPORT.pl Sp. z o.o.